Wdrożenie naszego systemu w firmie Gamesector

case_studyPrezentujemy nową serię artykułów dotyczącą wdrożeń naszych rozwiązań u Klientów. Pokażemy jak za pomocą systemów Business Intelligence oraz rozwiązań dedykowanych osiągnąć biznesowe cele, zautomatyzować pracę, lepiej wykorzystać czas. 

Już w 2013 roku, udział firm deklarujących wykorzystywanie narzędzi IT do rozwiązania problemów biznesowych wynosil niemal 65% (IDC, VII 2014). Nie tylko duże firmy korzystają z możliwości jakie daje oprogramowanie biznesowe. Dzięki coraz bardziej popularnemu oprogramowaniu w chmurze (cloud computing), firmy z mniejszym kapitałem mogą zdecydować się na rozwiązanie abonamentowe. Jest ono obecnie najtańszym sposobem na korzystanie z rozwiązań informatycznych, bez obniżenia jakości czy funkcjonalności.

W Case Study, dostępnym w dziale Materiały znajduje się prezentacja rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla Gamesector - sieci komisów gier video. W systemie zrealizowaliśmy wszystkie potrzeby, jakie zgłosił nam Klient: ustalanie cen produktów we wszystkich placówkach, rozszerzenie Subiekta o funkcje skupu detalicznego i niedetalicznego, sychronizację danych pomiędzy Subiektem i Prestashop. 


Zobacz Case Study