Utrzymanie i optymalizacja systemu Business Intelligence dla Travelplanet.pl

System Business Intelligence - utrzymanie i optymalizacja.W najnowszym artykule z serii dotyczącej wdrożeń naszych rozwiązań u Klientów, przedstawiamy jak korzystając z usług outsourcingowych zapewnić niezawodne działanie systemu Business Intelligence i dostosować go do zmieniających się uwarunkowań biznesowych. 

Korzystanie z profesjonalnych usług IT jest docenionym przez wiele firm sposobem na zapewnienie poprawnego działania systemu BI. Już w 2013 roku, wartość rynku outsourcingu IT w Polsce wynosiła 591,06 mln USD (ABSL na pdst.IDC, 2013). Dzięki utrzymaniu systemu Business Intelligence przez firmę zewnętrzną możliwe jest zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemu przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i koncentracji na priorytetach organizacji. 

W Case Study, dostępnym w dziale Materiały prezentujemy zakres projektu realizowanego dla Travelplanet.pl - lidera na rynku turystycznym. Współpraca zaowocowała realizacją potrzeb Klienta: uzyskania nowych obszarów danych i funkcjonalności w systemie BI, rozwiązania problemów użytkowników biznesowych, stworzenia nowych raportów z wybranych danych. 


Zobacz Case Study