Dedykowana strona Pulpitu Kontrolnego

Pulpit Kontrolny
Duże zainteresowanie Pulpitem Kontrolnym skłoniło nas do stworzenia dedykowanej strony poświęconej wyłącznie tematyce związanej z naszym oprogramowaniem.
www.pulpitkontolny.pl

Pulpit Kontrolny to oprogramowanie analityczno – controllingowe dostępne w chmurze. Głównym celem Pulpitu Kontrolnego jest automatyczne gromadzenie i wizualizacja danych pozwalających kadrze menadżerskiej na pełną kontrolę i szybkie podejmowanie właściwych decyzji. Oprogramowanie systemu wyróżnia się ergonomicznym i intuicyjnym interfejsem, dlatego użytkownicy biznesowi, samodzielnie, bez pomocy personelu technicznego są w stanie analizować informacje kluczowe dla przedsiębiorstwa takie jak: rentowność, wolumen sprzedaży, dynamikę rozwoju firmy, efektywność poszczególnych oddziałów czy placówek itp.. Pulpit Kontrolny to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw posiadających od jednej do kilkaset placówek ze szczególnym uwzględnieniem sieci sprzedaży hurtowej i detalicznej. Centralna baza danych i funkcje zarządzające zintegrowanych modułów zapewniają kontrolę przepływu towarów i realizacji polityki handlowej firmy w formie jednego centrum dowodzenia dla całej sieci sklepów. Rozbudowany system uwierzytelniania i autoryzacji pozwala na dzielenie się wybraną informacją ze współpracownikami lub partnerami. Łatwość integracji Pulpitu Kontrolnego z wieloma popularnymi na rynku programami magazynowo – sprzedażowymi takimi jak Subiekt czy Comarch ERP XL sprawia, że to narzędzie doskonale sprawdza się jako źródło do raportów ad hoc, analiz i zestawień. 
 • ANALIZA BIZNESOWA

  Analiza danych sprzedażowych i marżowości, Analiza danych magazynowych, (rotacja, wiekowanie, stany magazynowe) Cykliczne raporty.
 • KONTROLA

  Bieżące śledzenie zdarzeń, Kontrola aktywności sklepu, System motywacyjny.
 • DOSTĘP DO INFORMACJI

  Stały dostęp do najważniejszych informacji na platformie Pulpit kontrolny.
 • MOBILNOŚĆ

  Od teraz możesz na bieżąco kontrolować działalność firmy niezależnie od tego gdzie jesteś.
 • INTEGRACJA

  Integrację danych z wielu źródeł, np. z Subiekt, PrestaShop, Google Analytics, licznika klientów w jednym programie.

Uzyskaj darmowy dostęp DEMO i sprawdź jak działa Pulpit Kontrolny.