Integracja Office 365 z innymi rozwiązaniami w przedsiębiorstwie

Integracja danych z microsoft office 365Platforma współpracy, jaką jest Office 365 umożliwia przechowywanie danych w chmurze i dostęp do nich z każdego urządzenia w dowolnym momencie dla członków organizacji. Dzięki zintegrowaniu danych ze środowiska Office 365 z pozostałymi danymi przedsiębiorstwa, nie utracisz już żadnej informacji, a także będziesz mógł na bieżąco monitorować sytuację firmy. 

Po co integrować dane z Office 365? 

Duża ilość nieuporządkowanych danych przechowywanych w chmurze jest przeszkodą w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, szczególnie jeśli wzrasta liczba oddziałów firmy. Rozwiązaniem problemu jest zintegrowanie Office 365 z Pulpitem Kontrolnym. Dzięki temu raporty na temat działalności firmy zostaną przedstawione w formie czytelnych wykresów na jednym panelu kontrolnym wraz z danymi z innych aplikacji firmowych. 
 

Najważniejsze korzyści z integracji:

  • uporządkowane dane firmowe w jednym miejscu,
  • zestawienie danych z Office 365 z danymi z innych aplikacji - lepsza kontrola nad firmą i wieloma oddziałami,
  • oszczędność czasu, dzięki korzystaniu tylko z jednej platformy,
  • oszczędność kosztów - nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji. 


Integruj i wizualizuj w Pulpicie Kontrolnym najważniejsze dane sklepowe:

  • Analiza finansowa: wskaźnik ogólnej płynności, wskaźnik zadłużenia ogólnego, marża brutto,  średnia okresowa wartość sprzedaży.
  • Analiza zmian stanów magazynowych: obroty magazynowe według rodzajów towarów.
  • Koszty: robocizny, stałe, reklamowe, sprzedaży.
  • Pracownicy: liczba nieobecności. 
  • Dowolne dane z arkuszy Excel: sprzedaż, zysk, udział w rynku, liczba nowych klientów, terminowość dostaw, ilość reklamacji i zwrotów, zamówienia według kanału sprzedaży i wiele innych. 

Jak uzyskać jeden Pulpit ze wszystkimi danymi? 

Jeśli zdecydowałeś, że potrzebujesz jednej platformy, która umożliwi zintegrowanie niezbędnych danych firmowych w jednym miejscu, usługa Pulpit Kontrolny od QBICO jest dla Ciebie. Platforma integracyjna nie tylko wizualizuje dane sprzedażowe z programu sprzedażowego, czy sklepu internetowego, może także zostać zintegrowana z dowolnym innym programem do obsługi przedsiębiorstwa, co czyni go elastycznym narzędziem do tworzenia raportów. 

W celu dokonania zamówienia wypełnij formularz kontaktowy.