Integracja dowolnego oprogramowania dla firm

czasPulpit Kontrolny to narzędzie typu all - in - one, które umożliwia integrację dowolnego programu do zarządzania przedsiębiorstwem z pozostałymi danymi biznesowymi.

Po co integrować dane firmowe?

Jeśli firma ciągle się rozwija, zarządzasz wieloma jednostkami, problem stanowi ograniczona ilość czasu, jaką można poświęcić każdej z nich.

Rozwiązanie, jakim jest Pulpit Kontrolny pozwala generować najważniejsze raporty w jednym panelu - w ten sposób żadna informacja nie zostanie utracona, a zaoszczędzony czas można zainwestować w rozwój firmy. 

Pulpit Kontrolny umożliwia zmniejszenie kosztów, dzięki automatycznemu zbieraniu danych z różnych aplikacji i tworzeniu raportów bez konieczności zatrudnienia wykwalifikowanego personelu.

Dostęp do kompletnych danych przedsiębiorstwa pozwala na podejmowanie lepszych decyzji zarządczych. Jest to także sposób na poznanie preferencji klientów i oferowanie lepszych produktów i usług.

Łatwiejsze kontrolowanie działalności

Posiadanie kompletnych informacji na temat liczby odwiedzających sklep, przychodów, sprzedaży konkretnych produktów, stanów magazynowych w przejrzystej formie pozwala na szybkie reagowanie na nieprawidłowości, które w biznesie zdarzają się często i mogą przerodzić się w kryzys. 

Jak zamówić integrację?

Wypełnij formularz kontaktowy.