Integracja licznika klientów z systemem biznesowym

Integracja danymi z różnych sklepow

Jak zintegrować licznik klientów z obecnym systemem biznesowym?

Jeśli posiadasz licznik klientów w swoim sklepie stacjonarnym, to najwygodniejszym rozwiązaniem jest integracja danych z licznika z innymi danymi biznesowymi w jednym programie. Przy pomocy Pulpitu Kontrolnego, możesz monitorować liczbę odwiedzin w różnych oddziałach korzystając tylko z przeglądarki.

Integracja danych z wielu sklepów

Bez względu na to, czy zarządzasz jednym, czy wieloma sklepami, możesz monitorować aktywność klientów z poziomu jednego programu. Porównanie statystyk z różnych jednostek pozwoli dostrzec niepożądane zjawiska. Jeżeli korzystasz z oprogramowania liczników różnych producentów, również możesz je zintegrować z Pulpitem Kontrolnym. 

Interpretacja wyników

Zmiana liczby odwiedzin w sklepie może być spowodowana wieloma czynnikami. Platforma Pulpit Kontrolny zawiera najważniejsze dane firmowe, co ułatwia całościowy wgląd w sytuację przedsiębiorstwa i identyfikację słabych punktów biznesu. 

Efektywne działania marketingowe

Pulpit Kontrolny umożliwia ocenę skuteczności działań marketingowych. Teraz raporty na temat liczby odwiedzin w sklepie, wielkości sprzedaży poszczególnych produktów, a także aktywności odwiedzających stronę internetową z Google Analytics są dostępne z poziomu jednego pulpitu, co znacznie ułatwia badanie wzrostu lub spadku zainteresowania klientów. 

Zapobieganie kryzysom

Dzięki integracji danych wiesz, jak wygląda sytuacja Twoich sklepów. Otrzymujesz raporty na temat frekwencji zestawione z danymi na temat obrotu, stanu magazynowego. Większe odchylenia ważnych parametrów to znak, że sklep wymaga uwagi. 

Lepsze poznanie klienta i jego potrzeb

Warto poznać swoich klientów, w celu lepszego dopasowania oferty do ich potrzeb. Ważne są informacje na temat intensywności ruchu w poszczególne dni tygodnia, w różnych godzinach w sklepie stacjonarnym jak również to kim są odwiedzający witrynę www, czego szukają, jakie produkty najdłużej oglądają i co sprawia że odchodzą. Posiadanie wszystkich tych danych w Pulpicie Kontrolnym pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów firmy i zmniejszenie kosztów.

Jak zamówić integrację?

Wypełnij formularz kontaktowy