Pulpit Kontrolny dla franczyz

W tym artykule chcemy podzielić się autorskim rozwiązaniem jakim jest Pulpit Kontrolny stworzony przez specjalistów z Qbico.
Idealnie wpasowuje się w model franczyzy jak i sieci partnerskich, sprawdza się także jako narzędzie do zarządzania kilkoma placówkami w ramach jednego przedsiębiorstwa.
Pulpit Kontrolny to narzędzie typu all - in - one, które umożliwia integrację danych z wielu źródeł, np. z Subiekt, PrestaShop, Google Analytics, licznika klientów w jednym programie. Wyniki wszystkich Twoich sklepów/oddziałów/franczyz będą przedstawione w formie przejrzystych wykresów - dzięki temu otrzymasz całościowy obraz Twojego przedsiębiorstwa. Aplikacja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, dla każdej branży.

Jak to działa?

  • Ekran logowania.
    Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem możesz zalogować się jako gość i sprawdzić możliwości Pulpitu kontrolnego.

MapaPolski
Pulpit Kontrolny działa na wszystkich urządzeniach wyposażonych w przeglądarkę internetową. Dzięki temu masz dostęp do swoich danych z każdego sprzętu w każdym miejscu. Pulpit kontrolny nie wymaga instalowania oprogramowania na sprzęcie klienta.
  • Po zalogowaniu się do panelu mamy dostęp do prostego menu.

MapaPolski
Kliknięcie przycisku Pulpit przenosi nas do naszych danych.
  • Przejrzyste wykresy pozwalają na samodzielną analitykę bez konieczności angażowania działu IT.

MapaPolski
  • Kolejne zrzuty ekranu pokazują nam jak dużo informacji na temat naszego przedsiębiorstwa jesteśmy w sprawdzić za pomocą kilku kliknięć.
MapaPolskiMapaPolskiMapaPolskiMapaPolskiMapaPolskiMapaPolski
Możemy udostępniać wyniki naszym partnerom lub dać dostęp do pulpitu z ograniczonymi przez franczyzodawce danymi. Zabieg ten pozwala na lepsze kontrolowanie, motywowanie franczyzobiorców, wzrost efektywności sieci, zwiększenie know-how sieci.

Korzystny dla Klienta model wyceny

Zamawiający może wybrać spośród różnych sposobów wdrożenia: witryna PulpitKontrolny.pl, chmura Microsoft Azure, własna serwerownia. W naszym modelu zamawiający płaci tylko za wykorzystane zasoby. Opisz nam swoje wymagania, a my prześlemy indywidualną ofertę.
Chcesz wiedzieć więcej na temat Pulpitu Kontrolnego? Skontaktuj się z nami lub odwiedź stronę pulpitu na której znajdziesz wszystkie informacje.