QBICO Partnerem Tableau

Mamy przyjemność ogłosić, że firma Qbico została partnerem Tableau!


tableaupartner

Ciągły rozwój firmy oraz chęć dywersyfikacji oferty, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych klientów, doprowadził do decyzji o podjęciu długofalowej współpracy z amerykańskim liderem produktów typu OLAP in Memory - firmy Tableau.

Do oceny powyższego rozwiązania na tle konkurencji odnosi się najnowszy raport organizacji doradczej Gartner, wnioski wyciągnięte przez firmę znajdziecie tutaj - Raport Gartnera.

Polski rynek ciągle się rozwija, a przedsiębiorcy z roku na rok coraz bardziej otwierają się na produkty z branży IT. Badania wykazują, że firmy inwestujące w nowe technologie szybciej budują swoją przewagę rynkową względem konkurencji. Firmy zazwyczaj zdają sobie sprawę, że pomoce w postaci zaawansowanych systemów informatycznych są w dzisiejszych czasach niezbędne by móc pracować szybciej i efektywniej, budując tym samym wartość dodaną przedsiębiorstwa. Szczególnie widoczne jest to w branży Business Intelligence, a dzięki takim rozwiązaniom jak Tableau, jest to możliwe.  

Dzięki 14 dniowemu okresowi próbnemu, każda firma jest w stanie zupełnie za darmo spróbować Tableau i przekonać się o jego zaletach - pobierz wersję demonstracyjną Tableau.

Więcej informacji na temat Tableau, jak i film prezentujący możliwości produktu znajdziecie klikając tutaj.