Sprzedaż Office 365 i usług dodatkowych

Maksymalne wykorzystanie Office 365 w Twojej firmie

Qbico, jako Srebrny Partner Microsoft oferuje przeprowadzenie przez wszystkie etapy wdrożenia nowego rozwiązania u klienta oraz wsparcie i opiekę posprzedażową. Możesz mieć pewność, że proces wdrożenia zakończy się sukcesem, oraz że otrzymasz pomoc w razie problemów.  

Sprzedajemy Office 365 oraz oferujemy usługi doboru odpowiedniego rozwiązania do potrzeb, rozszerzenia oprogramowania Office 365 o nowe funkcjonalności, integracje z oprogramowaniem klienta, migrację danych do Office 365.

Sprzedaż Office 365, doradztwo Office 365 Usługa wdrożenia Office 365 Rozszerzenia do Office 365, dodatkowe funkcje do Office 365, rozszerzenia funkcjonalności Office 365. integracja Office 365, migracja danych Office 365


ZAMÓW OFFICE 365

Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem Office 365 w firmie, teraz możesz przetestować wybrane oprogramowanie z serii Office 365 całkowicie za darmo przez 30 dni dla 25 stanowisk. Jeśli zdecydujesz się na zakup, otrzymasz od Qbico 10% rabatu na usługę wdrożenia i integracji.

Office 365 wersja próbna za darmo

 

Porównanie planów Office 365

Office 365 to wszystkie znane aplikacje biurowe dostępne przez przeglądarkę z każdego miejsca. Jeśli zdarza Ci się podróżować, z Office 365 masz dostęp do dokumentów i narzędzi pracy w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu - nawet gdy nie ma zainstalowanego pakietu Office. W ofercie dla firm znajduje się wiele pakietów odpowiadających różnym wymaganiom. Porównanie pakietów można znaleźć na tej stronie: Wybierz plan Office 365. W tabeli można zobaczyć najważniejsze różnice w planach usługi:

Porównanie pakietów Office 365

Wybrałeś już odpowiednie rozwiązanie? Podaj liczbę stanowisk i nazwę wybranego planu, a otrzymasz SZYBKĄ WYCENĘ