Title

11.03.2024

Anonimizacja danych osobowych – przewodnik po wymaganiach RODO

Anonimizacja danych osobowych to jedna z czynności, która umożliwia udostępnianie przykładowych informacji partnerom biznesowym w procesie ustalania szczegółów projektów. Anonimizacja danych oznacza nieodwracalne uniemożliwienie identyfikacji osoby, której informacje dotyczyły.
01.03.2024

Język DAX Power BI – czym jest i do czego służy?

Na podstawowym poziomie język DAX jest stosunkowo łatwy do opanowania, jednak zaawansowane działania, takie jak konteksty wykonania, iteracje czy też propagowanie kontekstów są zdecydowanie bardziej skomplikowane.
27.12.2023

Podsumowanie roku 2023 w QBICO

Co wydarzyło się w QBICO w 2023 roku?
20.11.2023

Analiza ewidencji czasu pracy – metody, narzędzia i korzyści

W erze dynamicznej gospodarki i rosnącej konkurencji, skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi staje się kluczowym elementem sukcesu każdej organizacji. Jedną z podstawowych praktyk, które umożliwiają optymalizację i monitorowanie efektywności pracy, jest analiza ewidencji czasu pracy.
25.07.2023

Hurtownie danych – jak zamienić chaos informacji w porządek?

O charakterystyce i zaletach hurtowni danych mówili eksperci QBICO na trzecim z webinarów serii Business Intelligence przy kawie.
17.05.2023

Bieg Firmowy 2023 – wizualizacja wyników w Power BI

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Biegu Firmowego 2023 zwizualizowanymi przy pomocy Microsoft Power BI.
12.05.2023

BI przy kawie: Power BI w diagnostyce i wykrywaniu anomalii

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie z cyklu BI przy kawie. Tym razem nasi eksperci podejmą temat: Power BI w diagnostyce i wykrywaniu anomalii (Link do zapisów)
17.03.2023

BI przy kawie: Efektywne wykorzystanie Power BI w raportowaniu wyników e-commerce

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie z cyklu BI przy kawie. Tym razem nasi eksperci podejmą temat: Efektywne wykorzystanie Power BI w raportowaniu wyników e-commerce (Link do zapisów)
09.03.2023

Jak udostępnić raport Power BI?

Zobacz nagranie z drugiego webinaru cyklu BI przy kawie i dowiedz się, jak udostępniać raport przygotowany w MS Power BI.
13.01.2023

BI przy kawie: Analiza „what if” – przewidywanie przyszłości w środowisku Power BI

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie z cyklu BI przy kawie. Tym razem nasi eksperci podejmą temat: Analiza "what if" - przewidywanie przyszłości w środowisku Power BI (Link do zapisów)