Kariera

Dołącz do zespołu QBICO
i zdobądź nowe umiejętności

Jesteśmy grupą profesjonalistów, których misją jest zamiana danych w wiedzę. Od 2007 roku projektujemy systemy IT, tworzymy hurtowne danych i automatyzujemy procesy biznesowe naszych Klientów. Nasz zgrany zespół tworzą najlepsi specjaliści oraz pasjonaci, a w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy między innymi programistów, .NET, React, Full Stack Developerów oraz Analityków Danych.

Co oferujemy

Naszym pracownikom w QBICO oferujemy pracę w ciekawych projektach w solidnym zespole oraz przestrzeń do rozwoju. Zapewniamy także dostęp do najnowszych technologii oraz zdrowy balans pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Ponadto oferujemy również pakiet benefitów składających się m.in. z prywatnej opieki medycznej, a także wspólnych wyjść integracyjnych i wyjazdów firmowych.

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczne godziny pracy

Nieustanny rozwój

Elastyczne warunki zatrudnienia

Długoterminowe projekty

Technologie w jakich pracujemy

 

Zobacz jak wygląda proces rekrutacji

Kogo aktualnie szukamy?

Power BI/SQL Developer

Na to stanowisko szukamy osoby, która w stopniu zaawanasowanym zna program Microsoft Power BI oraz ma duże doświadczenie w pracy z danymi.

Zobacz więcej

Analityk Danych

Osoba, która potrafi krytycznie spojrzeć na dane, ma już doświadczenie w przetwarzaniu danych i chce dalej rozwijać te kompetencje.

Zobacz więcej

Chcesz z nami pracować?

Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, i chciałbyś z nami pracować, to prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą poniższego formularza.