Poznaj nas

Poznaj nasz zespół
i dowiedz się jak pracujemy

Jesteśmy zespołem ekspertów, który dobrze rozumie, że w danych kryje się cenna wiedza dla tych, którzy wiedzą jak z niej korzystać. Dlatego też naszą misją jest przetwarzanie danych przedsiębiorstw w celu dostarczania kluczowych informacji dla kadry zarządzającej oraz automatyzacja procesów biznesowych.

Historia Qbico

Firma QBICO została założona w roku 2007 i od tego czasu mieliśmy okazję realizować dziesiątki ciekawych projektów Business Intelligence dla wielu różnych branż. Wśród naszych Klientów znalazły się zarówno polskie, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa oraz jednostki administracji publicznej. Kilka lat temu firma została przekształcona w spółkę z o.o. i do dziś świadczy usługi z zakresu projektowania, wdrażania i utrzymania systemów oraz rozwiązań BI.

QBICO posiada również grono partnerów biznesowych. Należymy do klastra technologicznego ITCorner, a także Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych (SPOD). Jesteśmy Partnerem Microsoft w obszarze Power BI, co poświadcza o kompetencjach i doświadczeniu, które oferujemy naszym klientom. Relacje utrzymywane z tymi podmiotami umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy zachowaniu profesjonalnych standardów branżowych.

W codziennej pracy przyświecają nam ideały i dobre praktyki wyrażone w DataOps Manifesto (z którymi można zapoznać się pod tym adresem: https://www.dataopsmanifesto.org/) oraz metodyka zwinnego zarządzania projektami (Agile). Każdego dnia pracujemy nad tym, aby firma QBICO była znana jako rzetelny dostawca i pracodawca godny zaufania.

Kluczowe wartości

Komunikacja

Biznes przed technologią

Szacunek

Odpowiedzialność

Otwartość na zmiany

Ciągły rozwój

Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy rzetelnym dostawcą i Partnerem dla naszych Klientów, a szeroki zakres usług i produktów dotyczących przetwarzania danych pozwala nam realizować projekty w sposób kompleksowy – od analizy i przygotowania dokumentacji, przez projektowanie i implementację rozwiązań, po świadczenie usług utrzymaniowych i szkoleniowych. Dodatkowo jednym z naszych atutów jest balans pomiędzy kompetencjami technicznymi a zrozumieniem Klienta biznesowego i jego potrzeb, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Rzetelność

Połączenie technologii
z biznesem

Kompleksowość

Nasi klienci

Recenzje naszych klientów

MyBenefit

Project Manager

„Wszystkie prace zostały wykonane w terminie, nie przekraczając założonego budżetu.”

Travelplanet.pl

Prezes Zarządu

„Współpraca z QBICO układa się satysfakcjonująco dla każdej ze stron.”

Atos

Head of GDC Solutions

„Firma QBICO to wiarygodny Partner.”

Fujitsu

BI Team Manager

„Chciałbym wyrazić wdzięczność firmie QBICO za nieocenioną pomoc.”

Geomatic Software Solution

Prezes Zarządu

„Konsultanci QBICO odznaczają się rozległą wiedzą z zakresu Business Intelligence.”

Fingo

Dyrektor Zarządzający

„Możemy śmiało polecić firmę QBICO jako solidnego i odpowiedzialnego kontrahenta.”