Automatyzacja rozliczeń

Opis projektu

Współpraca pomiędzy firmą QBICO i MyBenefit polegała na zbudowaniu od podstaw hurtowni danych zawierającej blisko tysiąc tabel, która nie tylko umożliwiła na szybkie i efektywne dostarczanie niezbędnych danych użytkownikom biznesowym, ale także stała się fundamentem do automatyzacji i digitalizacji wielu procesów biznesowych.

Usługi business intelligence

To wsparcie fachowców na każdym etapie życia systemu BI, od wstępnej analizy wymagań poprzez implementację rozwiązania, aż do bieżącego utrzymania.

Podstawowym celem świadczenia usług jest zapewnienie poprawnego i nieprzerwanego działania systemu, jak również jego dalszy rozwój, co pozwala na efektywne wykorzystywanie danych zawartych w systemie w dłuższej perspektywie czasowej bez względu na zmiany, jakie przechodzi firma oraz rynek.

Opis współpracy

W ramach świadczonych przez nas usług zostało usprawnionych wiele procesów. Warte wymienienia jest między innymi automatyczne generowanie dokumentów księgowych czy automatyzacja działań e-commerce związanych z mailingiem. Ponadto wspieraliśmy także badanie efektywności procesów sprzedażowych czy procesy związane z controllingiem takich jak budżetowanie. Jest to tylko część zadań, jakie udało nam się zrealizować z sukcesem na przestrzeni wieloletniej współpracy.

Co zostało zrealizowane

  • Hurtownia danych
  • Generowanie dokumentów
  • Automatyzacja procesów

  • Controlling
  • Budżetowanie
  • E-commerce

  • Raportowanie zarządcze
  • Badanie efektywności
  • Analiza zachowań Klientów

Korzyści osiągnięte w projekcie

Automatyzacja

Dla MyBenefit umożliwiliśmy automatyczne generowanie dokumentów księgowych oraz automatyzację działań e-commerce.

Wsparcie Controllingu

Firma QBICO zapewniła wsparcie procesów controllingowych, w takich obszarach jak m.in. budżetowanie czy raport zysków i strat.

Badanie efektywności

W skutek wzajemnej współpracy zostało usprawnione/umożliwione badanie efektywności procesów sprzedażowych oraz analiza zachowania klientów.

Sprawdź pozostałe Case Study

HDO
Kierownik działu projektów
VULCAN

Dzięki współpracy z firmą QBICO możemy spać spokojnie, nie martwiąc się o spójność danych w realizowanych projektach.

Więcej
Hurtownia danych
Dyrektor finansowy
Travelplanet.pl

Hurtownia danych, którą utrzymuje firma QBICO, umożliwiła nam podejmowanie świadomych decyzji biznesowych w oparciu o dane.

Więcej