Już 27.01 o godz. 12:00 powracamy z kolejnym spotkaniem cyklu Business Intelligence przy kawie. Tym razem eksperci QBICO podejmą temat: Analiza „what if” – przewidywanie przyszłości w środowisku Power BI. Po raz kolejny uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zgłębić możliwości programu Microsoft Power BI, a także dowiedzieć się, jakie korzyści biznesowe niesie za sobą właściwe zastosowanie poszczególnych funkcjonalności. Po teoretycznym wprowadzeniu, w trakcie którego zostanie przedstawiona definicja kluczowego pojęcia oraz zastosowanie, przyjdzie czas na prezentację przykładowego przypadku biznesowego. Eksperci QBICO pokażą, jak za pomocą programu Power BI możemy przewidywać przyszłość, określać wartości według dynamicznie ustalanych zmiennych. Na koniec spotkania uczestnicy będą mieli okazję do zadawania pytań ekspertom QBICO.
 

Zapisz się na Webinar

Agenda spotkania

  • 1. Definicja i zastosowanie
  • 2. Prezentacja przykładowego przypadku biznesowego
  • 3. 3 sposoby implementacji w środowisku Power BI
  • 4. Podsumowanie
  • 6. Sesja Q&A

Prowadzący spotkanie

dr inż. Maciej Kiewra – Prezes Zarządu firmy QBICO, konsultant Business Intelligence z wieloletnim doświadczeniem akademickim oraz zawodowym.
 


Tomasz Zachariasiewicz – Dyrektor finansowy, analityk biznesowy z doświadczeniem zdobywanym w wielu branżach oraz różnych modelach biznesowych.
 


Magdalena Kluba – Specjalista ds. Marketingu w QBICO.

 

Ważne informacje

Zgodnie z tradycją termin naszego webinaru przypada na ostatni piątek miesiąca. Zapraszamy 27.01 o godz. 12:00. Na spotkanie można zarejestrować się poprzez formularz udostępniony poniżej. Po uzupełnieniu potrzebnych danych otrzymają Państwo zaproszenie na webinar oraz link do wydarzenia w wiadomości e-mail. Przypominamy, że udział w spotkaniach z cyklu BI przy kawie jest darmowy.

Dodatkowe pytania dotyczące wydarzenia można przesyłać na adres qbico@qbico.pl. Do zobaczenia!

Zapisz się na Webinar

Autor wpisu: Magdalena Kluba