Eksperci QBICO powracają z cyklem BI przy kawie. W ostatni piątek miesiąca (30.09) opowiedzą o możliwościach Power BI w kontekście pracy na stanowiskach wysokiego szczebla i związanych z nią specyficznych wyzwaniach. Udział w webinarze Power BI dla Zarządu
– wartościowe dane dla zapracowanych
to idealna okazja do zapoznania się z funkcjami programu, które usprawnią codzienną pracę Zarządu, a co za tym idzie – całej firmy. Prelegenci podpowiedzą, między innymi, jak wskaźniki przygotowane za pomocą Power BI mogą ustrzec Zarząd przed odpowiedzialnością karną oraz w jaki sposób radzić sobie z analizą danych podczas podróży służbowej. Zaprezentowane zostaną również możliwości programu w kontekście śledzenia kluczowych metryk oraz zarządzania powiadomieniami w taki sposób, by do osoby decyzyjnej docierały te najbardziej istotne. Spotkanie podsumuje sesja Q&A, w trakcie której uczestnicy webinaru będą mogli zadawać pytania ekspertom QBICO.
 

Zapisz się na Webinar

1. Agenda spotkania

  • 1. Wskaźniki Power BI w kontekście odpowiedzialności karnej Zarządu
  • 2. Power BI mobile sposobem na analizę danych w podróży
  • 3. Mniej znaczy więcej, czyli istotna wiedza w pigułce
  • 4. Alerty i powiadomienia push – ostrzeganie na czas
  • 5. Power BI & Power Point – zawsze aktualne prezentacje
  • 6. Sesja Q&A

2. Prowadzący spotkanie

Dr inż. Maciej Kiewra – Prezes Zarządu firmy QBICO, konsultant Business Intelligence z wieloletnim doświadczeniem akademickim oraz zawodowym.
 


Kamil Szpyrka – Ekspert w tworzeniu systemów Business Intelligence z doświadczeniem w sektorze finansowym, specjalizujący się w narzędziu Microsoft Power BI.
 


Magdalena Kluba – Specjalista ds. Marketingu w QBICO.

 

3. Ważne informacje

Zgodnie z tradycją termin naszego webinaru przypada na ostatni piątek miesiąca. Zapraszamy 30.09 o godz. 12:00. Na spotkanie można zarejestrować się poprzez formularz udostępniony poniżej. Po uzupełnieniu potrzebnych danych otrzymają Państwo zaproszenie na webinar oraz link do wydarzenia w wiadomości e-mail. Przypominamy, że udział w spotkaniach z cyklu BI przy kawie jest darmowy.

Dla wszystkich chętnych uczestników wydarzenia przewidziane jest udostępnienie testowych licencji office 365 w wersji E5, umożliwiające sprawdzenie, jak działa oprogramowanie Microsoft Power BI w praktyce.

Dodatkowe pytania dotyczące wydarzenia można przesyłać na adres qbico@qbico.pl

Zapisz się na Webinar

Autor wpisu: Magdalena Kluba