Cykl BI przy kawie doczekał się swojego jubileuszu. Zapraszamy na 10. spotkanie serii, podczas którego eksperci QBICO podejmą temat: Power BI Embedded – osadzanie raportów w aplikacji zewnętrznej. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, w jakich przypadkach sięgnąć po ofertę Power BI Embedded, zapoznają się z typowymi scenariuszami użycia oraz kwestiami dotyczącymi bezpieczeństwa. Eksperci QBICO opowiedzą również, jak wygląda ingerencja w raporty z poziomu aplikacji zewnętrznej, a także jakie koszty ponoszą użytkownicy.
 

Zapisz się na Webinar

Agenda spotkania

  • 1. Co to jest Power BI Embedded?
  • 2. Typowe scenariusze użycia
  • 3. Bezpieczeństwo w Power BI Embedded
  • 4. Koszty PBI Embedded
  • 5. Ingerencja w raporty z poziomu aplikacji zewnętrznej
  • 6. Sesja Q&A

BI przy kawie – historia cyklu

Pierwsze spotkanie cyklu Business Intelligence przy kawie odbyło się 24.09.2021 roku. Od tej pory eksperci QBICO dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami webinarów w ostatnie piątki miesiąca w samo południe.

Pomysł na zorganizowanie serii narodził się z potrzeby dzielenia się wiedzą oraz chęci popularyzowania Power BI jako narzędzia do przetwarzania danych. Przygotowania do startu pierwszego spotkania, a co za tym idzie – uruchomienia całej serii, trwały kilka miesięcy. Początkowa idea zakładała, że cykl będzie skupiać się wokół zagadnień technicznych, jednak ciągły rozwój serii i interakcje z odbiorcami zrodziły potrzebę rozszerzenia tematyki o aspekty architektoniczne oraz biznesowe. BI przy kawie z czasem zyskało kolejnego prelegenta, Prezesa Zarządu QBICO, Macieja Kiewrę, który regularnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem ze świata Business Intelligence z uczestnikami webinarów.

Nieustannie staramy się wzbogacać serię BI przy kawie o nowe tematy, w czym pomagacie nam również Wy, odbiorcy, inspirując nas swoimi pytaniami oraz sugestiami zawartymi w ankietach. Dziękujemy za to, że jesteście z nami i motywujecie do dalszego rozwoju.

Prowadzący spotkanie

dr inż. Maciej Kiewra – Prezes Zarządu firmy QBICO, konsultant Business Intelligence z wieloletnim doświadczeniem akademickim oraz zawodowym.
 


Kamil Szpyrka – Ekspert w tworzeniu systemów Business Intelligence z doświadczeniem w sektorze finansowym, specjalizujący się w narzędziu Microsoft Power BI.
 


Magdalena Kluba – Specjalista ds. Marketingu w QBICO.

 

Ważne informacje

Spotkanie odbędzie się w piątek 25.11.2022 roku o godz. 12:00 za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się przy użyciu formularza zapisów udostępnionego poniżej. Na podany adres email otrzymają Państwo wówczas zaproszenie w postaci linku. Przypominamy, że udział w spotkaniach cyklu BI przy kawie jest darmowy.

Dodatkowe pytania dotyczące wydarzenia można przesyłać na adres qbico@qbico.pl. Do zobaczenia!

Zapisz się na Webinar

Autor wpisu: Magdalena Kluba