W ostatni piątek sierpnia zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu BI przy kawie. Tym razem nasi eksperci podejmą temat: Power BI w Controllingu. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak usługa Power BI może usprawnić pracę w firmie i umożliwić wydobycie kluczowych informacji z danych. Eksperci QBICO zaprezentują działanie funkcji programu w kontekście, między innymi: narastających kosztów i przychodów firm, budżetowania i zarządzania prognozami, a także możliwości automatycznej konwersji walutowej. Ostatni etap spotkania poświęcony będzie dyskusji. Uczestnicy webinaru będą mogli skonsultować swoje wątpliwości z ekspertami QBICO i uzyskać odpowiedzi na zadane pytania.

 

Zapisz się na Webinar

1. Agenda spotkania

  • 1. Narastające koszty i przychody
  • 2. Budżetowanie – efektywne zarządzanie prognozami
  • 3. Automatyczna konwersja walutowa
  • 4. Dane w raportach a zapisy księgowe
  • 5. Sesja Q&A

2. Prowadzący spotkanie

Dr Maciej Kiewra – Prezes Zarządu firmy QBICO, konsultant Business Intelligence z wieloletnim doświadczeniem akademickim oraz zawodowym.


Ewelina Cios – Specjalistka ds. opracowywania i rozwoju rozwiązań Business Intelligence z użyciem narzędzia Power BI.
 


Michał Owsiak – Business Development Manager w QBICO.

 

3. Ważne informacje

Zgodnie z tradycją termin naszego webinaru przypada na ostatni piątek miesiąca. Zapraszamy 26.08 o godz. 12:00. Na spotkanie można zarejestrować się poprzez formularz udostępniony poniżej. Po uzupełnieniu potrzebnych danych otrzymają Państwo zaproszenie na webinar oraz link do wydarzenia w wiadomości e-mail. Przypominamy, że udział w spotkaniach z cyklu BI przy kawie jest darmowy.

Dla wszystkich chętnych uczestników wydarzenia przewidziane jest udostępnienie testowych licencji office 365 w wersji E5, umożliwiające sprawdzenie, jak działa oprogramowanie Microsoft Power BI w praktyce.

Dodatkowe pytania dotyczące wydarzenia można przesyłać na adres qbico@qbico.pl

Zapisz się na Webinar

Autor wpisu: Magdalena Kluba