Power BI w diagnostyce i wykrywaniu anomalii

Najbliższe spotkanie z ekspertami QBICO odbędzie się 26.05 o godz. 12:00. Po raz kolejny przyjrzymy się funkcjonalnościom programu Microsoft Power BI, tym razem szczególną uwagę zwracając na rolę narzędzia w diagnostyce oraz wykrywaniu anomalii. Eksperci QBICO zaprezentują sposoby na odszukiwanie informacji o wynikach, które mogą sugerować odchylenia od normy, a w rezultacie powodować szkody dla przedsiębiorstwa. Uczestnicy webinaru dowiedzą się, jak Power BI pomaga kontrolować dane i w porę zapobiegać niekorzystnym incydentom.

Zapisz się na Webinar

Agenda spotkania

  • 1. Zbieranie informacji diagnostycznych – kontekst biznesowy
  • 2. Tabele audytowe w hurtowni danych – studium przypadku
  • 3. Monitorowanie sprzedaży – studium przypadku
  • 4. Podsumowanie
  • 5. Sesja Q&A

Prowadzący spotkanie

dr inż. Maciej Kiewra – Prezes Zarządu firmy QBICO, konsultant Business Intelligence z wieloletnim doświadczeniem akademickim oraz zawodowym.


Maksymilian Niżniowski – Programista SQL, analityk danych, konsultant Business Intelligence z doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu hurtowni danych.

Magdalena Kluba – Specjalista ds. Marketingu w QBICO.

 

Informacje o spotkaniu

Spotkanie odbędzie się w formie online 26.05.2023 roku o godz. 12:00. Aby wziąć udział w darmowym wydarzeniu należy zarejestrować się przy użyciu formularza dostępnego poniżej. Dodatkowe pytania proszę kierować na adres qbico@qbico.pl
Do zobaczenia!

Zapisz się na Webinar

Autor wpisu: Magdalena Kluba