Efektywne wykorzystanie Power BI w raportowaniu wyników e-commerce

Po przerwie powracamy z kolejnym webinarem cyklu Business Intelligence przy kawie. 31 marca 2023 roku o 12:00 podejmiemy temat: Efektywne wykorzystanie Power BI w raportowaniu wyników e-commerce. Na spotkaniu pojawi się gość specjalny – pan Maciej Nawrocki, współzałożyciel agencji marketingu online Strategiczni.pl.

Najbliższy odcinek serii będzie poświęcony branży handlu elektronicznego i związanych z nią specyficznymi wyzwaniami. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, w jaki sposób raportować tagi produktowe. Eksperci QBICO poruszą również kwestię właściwego przeniesienia drzewa kategorii produktowej do Power BI i skutecznego zarządzania dostępnymi danymi. Kolejnym elementem prezentacji będzie przedstawienie sposobu na integrację Google Analytics z danymi sprzedażowymi. Po części głównej uczestnicy spotkania będą mieli okazję do zadania pytań i skonsultowania swoich wątpliwości z prelegentami. Przypominamy, że udział w spotkaniach cyklu Business Intelligence przy kawie jest darmowy.

Zapisz się na Webinar

Agenda spotkania

  • 1. Raportowanie tagów produktowych
  • 2. Drzewa kategorii produktowej w Power BI
  • 3. Integracja Google Analytics z danymi sprzedażowymi
  • 4. Podsumowanie
  • 5. Sesja Q&A

Prowadzący spotkanie

dr inż. Maciej Kiewra – Prezes Zarządu firmy QBICO, konsultant Business Intelligence z wieloletnim doświadczeniem akademickim oraz zawodowym


Maciej Nawrocki – Współzałożyciel agencji marketingu online Strategiczni.pl, od początku ukierunkowany w stronę narzędzi Google: Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager.

Magdalena Kluba – Specjalista ds. Marketingu w QBICO.

 

Informacje o spotkaniu

Na spotkanie zapraszamy w ostatni piątek marca (31.03) o godzinie 12:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się przy użyciu formularza dostępnego poniżej. Po uzupełnieniu danych otrzymają Państwo zaproszenie na webinar oraz link do wydarzenia w wiadomości e-mail. Dodatkowe pytania proszę kierować na adres: qbico@qbico.pl

Do zobaczenia!

Zapisz się na Webinar

Autor wpisu: Magdalena Kluba