Podsumowanie roku 2021 w QBICO

 

 

Wielkimi krokami nadchodzi koniec roku 2021, a grudzień jest zawsze dobrym czasem na refleksje, podsumowania, oraz rozliczenie z wyznaczonych celów. W tej krótkiej relacji chcielibyśmy podsumować rok w QBICO i podzielić się z Wami naszymi mniejszymi oraz większymi sukcesami.

 

Rozwój i szkolenia

W roku 2021 postawiliśmy na rozwój, a nasz zespół, który powiększył się o kolejne 15 osób, miał okazję wziąć udział w warsztatach organizowanych przez firmę Human Partner. Szkolenia te dotyczyły komunikacji oraz zwinnego i efektywnego zarządzania w projektach IT. Natomiast w grudniu pracownicy QBICO mieli również okazję posłuchać o zagrożeniach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, na szkoleniu przeprowadzonym przez mec. Michała Kluskę z kancelarii RPB Legal.

 

Nowa strona www QBICO

W czerwcu rozpoczęliśmy nowy rozdział w QBICO poprzez uruchomienie nowej strony www, wraz z odświeżonym wizerunkiem marki. Z tego miejsca raz jeszcze dziękujemy firmie WiWi.pl za profesjonalną współpracę, której efekty można obejrzeć pod adresem https://qbico.pl


 

Seria Power BI przy kawie

W związku z dynamicznym rozwojem działu Power BI uruchomiliśmy serię cyklicznych spotkań online pod nazwą „Power BI przy kawie”, która spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem i wysoką frekwencją uczestników. Więcej informacji o spotkaniach można znaleźć na naszym blogu po adresem https://qbico.pl/bi-przy-kawie-archiwum/.

 

Złoty Partner Microsoft

Z wydarzeń wartych wspomnienia, można również wymienić awans QBICO ze statusu srebrnego na złotego Partnera firmy Microsoft, co z pewnością pozwoli nam na jeszcze sprawniejsze dostarczanie produktów z rodziny MS dla naszych Klientów.

 

Starter Pack

Dla pracowników QBICO przygotowaliśmy również tzw. Starter Pack, czyli zestaw powitalny , który mamy nadzieję, umili codzienne obowiązki i przyda się w pracy. ?


 

Spotkanie wigilijne

Rok 2021 podsumowaliśmy wspólnie na spotkaniu wigilijnym, które miało miejsce 10.12.2021 we Wrocławiu w Hotelu Wodnik. Była to świetna okazja do spotkania się we wspólnym gronie, szczególnie w dobie pracy zdalnej, dlatego też dziękujemy wszystkim za obecność i miło spędzony czas.

 

Podsumowanie i podziękowania

Na koniec tego wpisu, chcielibyśmy również krótko podziękować wszystkim pracownikom QBICO za trud i pracę wkładaną każdego dnia w rozwój firmy – to dzięki Wam możemy osiągać kolejne cele i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wesołych Świąt i do zobaczenia w roku 2022!

Autor wpisu: Marek QBICO