Szkolenie Akademia Managera

 

 
W czerwcu 2021 grono naszych pracowników wzięło udział w certyfikowanych szkoleniach z programu Akademia Managera, organizowanych za pośrednictwem firmy Human Partner, współfinansowanych przy pomocy Funduszy Europejskich.

Część szkolenia odbyła się stacjonarnie w siedzibie Hotelu Park Diament Wrocław dzięki czemu mieliśmy okazję do spotkania, natomiast pozostałe warsztaty i lekcje zostały zrealizowane w formule online.

 


 
Szkolenia były podzielone na 3 bloki tematyczne, które obejmowały zakresem między innymi takie zagadnienia jak:

 • zwinne zarządzanie projektem (metodyka Agile)
 • SCRUM
 • komunikacja w zespole

   

   

  Wśród Trenerów, którzy prowadzili warsztaty znaleźli się Panowie Michał Dusiński oraz Tomasz Borowiec, a także Pani Agnieszka Ochnik.

  Warsztaty, w których wzięliśmy udział przybierały wielokrotnie formę interesujących ćwiczeń praktycznych, co uczyniło spędzony czas naprawdę ciekawym. Natomiast zdobyta wiedza z pewnością pozwoli nam sprawniej i efektywniej realizować projekty w duchu pracy zwinnej.

   

   

  Dodatkowo każdy uczestnik jako uzupełnienie otrzymał książkę pod tytułem „Agile który działa: pracuj zwinnie i skutecznie” autorstwa praktyków prowadzących szkolenie, która świetnie dopełniła przedstawioną wiedzę, i pozwoliła na jej utrwalenie we własnym zakresie.

  Podsumowując – dziękujemy zarówno organizatorom, sponsorom, trenerom, a także pracownikom QBICO którzy zdecydowali się na rozwój poprzez udział w serii szkoleń, i do zobaczenia kolejnym razem!

 • Autor wpisu: Marek QBICO